preloader

آینده کسب‌و‌کار در فضای دیجیتال

هر روز کسب‌‌و‌کار جدیدی متولد می‌شود، برخی به بلوغ می‌رسند و تعدادی در حال افزایش سهم خود در بازار هستند و تعدادی هم از این گردونه رقابت حذف می‌شوند. اکثریت این گروه آخر یک نقطه اشتراک با یکدیگر دارند و آن جدی نگرفتن فضای آنلاین در کسب‌وکارشان است.

نکته کلیدی که باعث افزایش یا کاهش سهم کسب ‌‌و کارها در بازار می‌شود، استفاده از شیوه‌های نوین بازاریابی اینترنتی است. با رشد تکنولوژی و دسترسی سریع و آسان عموم مصرف‌کنندگان و اعضای جامعه به شبکه‌های اجتماعی، رویکرد سوشال مارکتینگ در حال گسترش است که مهم‌ترین عامل برای رشد کسب‌و‌کارها در بستر دیجیتال است.

چرا امیرمُـ ؟

امیرمُـ شبکه‌ای از متخصصان حوزه سوشال مارکتینگ است که برای ارائه سرویس‌های بازاریابی دیجیتال همراه کسب‌و‌کارهای در حال رشد است. شبکه‌ای که به کسب‌وکار‌ها اجازه می‌دهد خدمات خود را فریلنسر یا حرفه‌ای به تناسب زمان و موضوع مورد نظر دریافت کنند. به این ترتیب در تمام مراحل رشد کسب‌وکار با طیف متنوعی از خدمات در کنار آن‌هاست و تبلیغات و هزینه‌های آن را در تناسب به مقطعی که در آن حضور دارند تعریف می‌کند.

سوشال مارکتینگ امیرمُـ با ایده‌های خلاق، مدرن و کارآمد متناسب با کسب‌و‌کار شما، به حضور پر رنگ‌تر و حرفه‌ای‌تر کسب و کارها کمک می‌کند و این رویکرد باعث ایجاد بستری برای تبدیل شدن مشتریان بالقوه در فضای مجازی به مشتریان بالفعل خواهد شد.

 

امیرمحمد امیرجلالی

موسس و ایده‌پرداز

امیرمُـ حاصل تیم خلاقی‌ست که نقشه راه حضور در دنیای جذاب دیجیتال را برای کسب‌و‌کار ها هموار می‌کند. راهی که شکاف میان اهداف کسب‌و‌کار ها و نیازهای مخاطبان را نشانه‌گذاری کرده و پل‌ها و میان‌برهای واقعی را برای‌شان می‌سازد و به سلامت عبورشان می‌دهد. این مسیر اگر با ناآگاهی و بدون بلد راه پیموده شود، می‌تواند با دست‌اندازها و تله‌ها و کوره‌راه‌هایش برای کسب‌و‌کار ها فاجعه آمیز باشد. ما به پشتوانه سال‌ها فعالیت و رزومه درخشان در این حوزه ادعا داریم که توانایی رویارویی با هر چالشی در دنیای دیجیتال را داریم، زیرا که هم به خوبی قوانین فنی، مخاطب‌شناسی و جامعه‌شناختی حاکم بر این فضا را می‌شناسیم و هم با محدودیت‌ها، ساختار کسب‌و‌کار های نوپا و در حال رشد ایرانی آشنایی داریم. اعتماد به امیرمُـ، اعتماد به دانایی‌ است. ما تا لحظه شکوفایی در کنارتان هستیم. 

آدرس : ابتدای بلوار کاوه، بلوار اندرزگو، خیابان قیطریه، کوچه نیکو، پلاک۲، واحد۴

Let’s get social !